Українські баскетбольні збірні 3х3 вперше в історії виступатимуть на Юнацьких Олімпійських іграх
11 Квітня 2018 Поділитися
Українські баскетбольні збірні 3х3 вперше в історії виступатимуть на Юнацьких Олімпійських іграх

Кваліфікаційний відбір для наших юних олімпійців на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, які в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі, у повному розпалі.

Чергові чудові новини мають українські представники баскетболу 3х3.

Згідно світового рейтингу Міжнародної федерації баскетболу чоловіча та жіноча збірна України впевнено кваліфікувалися до олімпійського Буенос-Айресу. Наші хлопці й дівчата посідають треті позиції в рейтингах серед чоловіків та жінок категорій U18.

Для того, щоб від країни було представлено дві команди, обидвом збірним потрібно було потрапити у ТОП-8 свого рейтингу. Окрім України, лише 6-ь країн вибороли таке високе право, а саме: Андорра, Аргентина, Китай, Естонія, США та Венесуела.

Загалом на ЮОІ-2018 виступатимуть 20 чоловічих та 20 жіночих команд з 33-х країн, які розіграють медалі в командних виступах та двох індивідуальних програмах - Dunk Contest (чоловіки), Shoot-Out Contest (жінки).

Відзначимо, вперше в історії участі українців на літніх Юнацьких Олімпійських іграх наші спортсмени будуть представлені в баскетболі.

В командних виступах юні олімпійці України виступали лише один раз – у змаганнях з пляжного волейболу на ІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні-2014.

На сьогоднішній день українці вибороли право представляти країну в олімпійському Буенос-Айресі в таких видах спорту, як: баскетбол 3х3, стрільба з лука, стрільба кульова, тхеквондо, художня гімнастика.

Останнє в медіа