Черкаські стрілки провели модуль #OlympicLab з нагоди Дня спорту
11 Квітня 2018 Поділитися
Черкаські стрілки провели модуль #OlympicLab з нагоди Дня спорту

У Черкаській гімназії № 9 відбулася зустріч школярів з майстрами кульової стрільби. Захід організували з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру.

Черкаські стрілки провели у приміщенні тиру навчального закладу модуль проекту #OlympicLab «Wellbeing — Обирай спорт!», який ініціював Національний олімпійський комітет України. У 2018 проект проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Представити свій вид спорту та заохотити семикласників до занять спортом завітали майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України, член збірної команди України з кульової стрільби Наталія Чепурна та майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України з кульової стрільби, бронзовий призер чемпіонату Європи Дмитро Омельяненко.

Спортсмени розповіли учням про особливості свого виду спорту, види зброї, екіпірування. Пояснили, що таке кучність стрільби та що необхідно знати і робити, щоб стріляти кучно.

Дмитро провів своєрідне тренування перед гімназистами, які також мали можливість випробувати свої сили у стрільбі.

Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області підготувало для школярів подарунки із олімпійською символікою.

Останнє в медіа