Легкоатлетичний майстер-клас у Сумах з нагоди Міжнародного дня спорту
11 Квітня 2018 Поділитися
Легкоатлетичний майстер-клас у Сумах з нагоди Міжнародного дня спорту

Сумське обласне відділення Національного олімпійського комітету організувало захід до Міжнародного дня спорту, який світ відзначав 6 квітня.

У рамках проекту НОК України #OlympicLab, що з нагоди цього свята мала гасло «Wellbeing — Обирай спорт!», дітей ознайомили із легкоатлетичними дисциплінами — бігом (спринтом) та спортивною ходьбою. У 2018 #OlympicLab проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Спортсмени, яких залучили провести захід, демонстрували вправи, спрямовані на тренування вмінь, необхідних саме у цих дисциплінах.

У заході взяли участь відомі сумські легкоатлети Вікторія Кащеєва, Юлія Балим, Аліна Ткач, Михайло Тютюнников. Разом з чемпіонкою Європи з пауерліфтингу Анною Рикун спортсмени провели для дітей зарядку — руханку з вправами на гнучкість.

Після розминки діти мали змогу спробувати себе у професійних вправах та позмагатись на їх швидке та правильне виконання. Загалом спортсмени провели для учасників заходу п'ять конкурсів. У програмі #OLympicLab взяли участь більше 60 школярів, серед яких чимало переселенців зі східних регіонів країни.

Після закінчення конкурсів усіх учасників нагородили пам'ятними призами та подарунками з олімпійською символікою від НОК України.

Останнє в медіа