Святкування Міжнародного дня спорту в спортивній школі ХТЗ Харківської обласної ради
12 Квітня 2018 Поділитися
Святкування Міжнародного дня спорту  в спортивній школі ХТЗ Харківської обласної ради

У спорткомплексі КЗ КДЮСШ «ХТЗ» святкування Міжнародного дня спорту розпочалося товариською зустріччю з настільного тенісу між юними вихованцями школи і Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту.

Учасників заходу ознайомили з історією святкування Міжнародного дня спорту, ініціативами регіонального відділення НОК України, з планами і завданнями на шкільне свято, на яке зібралися понад 600 осіб - не тільки учні та тренери КДЮСШ «ХТЗ», ліцею-інтернату спортивного профілю, ліцею будівельних технологій, волонтери міського центру, відвідувачі стадіону різного віку.

Серед почесних гостей – член президії регіонального відділення НОК, ветерани праці, спорту, учасники історичних подій, воєнних звитяг, олімпійці, Заслужені тренери України, керівники закладів, члени національної чоловічої збірної команди України з боксу.

Майстер спорту міжнародного класу, легкоатлетка Ганна Міщенко провела музичну розминку, з презентаціями відділень школи та ліцею виступили гімнасти, дзюдоїсти, кікбоксери. Завершили урочисту частину учні спортивного ліцею-інтернату піснею «Ми – нове покоління».

Всі учасники свята були розбиті на групи та розпочали свою роботу п’ять модулів проекту НОК України #OlympicLab. Це проект НОК України, у 2018 році проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Учасникам свята організатори запропонували зустрічі з олімпійцями: легкоатлетками Ганною Міщенко, Оленою Пастушенко, боксером  Миколою Буценком, факелоносцями олімпійського вогню у 1980 році Надією Місниченко, Зоєю Ікон, Володимиром Вітковським, з волонтерами.

В модулях крім олімпійців виступали спеціалісти, тренери, організатори фізкультурно-масової роботи. Вони проводили бесіди про історію та ідеали олімпізму, здорове харчування, практичні заняття з надання першої медичної допомоги, самомасажу, вікторину про спорт, відкриті тренування з регбі, важкої атлетики, боксу, пауерліфтингу, кульової стрільби.

Ветерани спорту були нагороджені в пам'ять про Міжнародний день спорту спеціальними медалями з олімпійською символікою, гості та переможці вікторини – сувенірами, дисками та футболками обласного відділення НОК України.

Останнє в медіа