Заходи з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру відбулись на Рівненщині
12 Квітня 2018 Поділитися
Заходи з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру відбулись на Рівненщині

Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області за підтримки комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення спорт для всіх» Рівненської обласної ради долучилися до відзначення Міжнародного дня спорту.

Так, на базі ЗОШ №24 м. Рівне відбувся фестиваль з доджболу серед учнів 7-8 класів найбільш активних шкіл міста.

Оскільки перед міжшкільними змаганнями кожен колектив пройшов чимало етапів теоретичної підготовки та самих тренувань, всі були добре знайомі з тонкощами гри, та мали свої стратегії. Найкраще втілити їх у життя вдалося школярам з НВК «Колегіум». Друге загальнокомандне місце вибороли господарі змагань з ЗОШ №24, а "бронзові" нагороди відправилися в ЗОШ №16. По закінченні фестивалю команда-тріумфатор та призери були нагороджені іменними дипломами, медалями, кубками і призами від організаторів.

Окрім того, в рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab було проведено модуль "Wellbeing - Обирай спорт!" в Боремельській ОТГ. У 2018 році проект проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Вихованці Боремельського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа  I-II ступенів-колегіум» познайомилися з майстром спорту України з софтболу, гравцем рівненської команди «Західний вогонь», володаркою Кубка України, чемпіонкою України Анастасією Кратюк.

Спортсменка вже не вперше зустрічається з дітьми в рамках таких заходів, тому й цього разу їй вдалося швидко зацікавити учнів розповідями про софтбол і про свої спортивні здобутки. Також гостя привезла з собою багато нагород, які вона здобула на змаганнях в Україні та за її межами.
Діти мали можливість детально роздивитися, приміряти і навіть сфотографуватися з ними. У цей час Настя розповідала де, коли і за яких обставин вона виборола ці відзнаки.

Звісно, що не міг обійтися захід і без розминки, яку роблять всі софтболісти її команди перед тренуваннями. Ну а якщо зробили таку розминку, то й саме тренування буде не зайвим. Так вирішили організатори і провели для всіх учнів короткий «курс юного софтболіста». Під час нього всі діти спробували відбивати м’ячі битою та ловити їх спеціальною рукавичкою.

Звісно, це було дуже важко для більшості дітей, але можливо саме тому їм і стало так цікаво. І хлопців, і дівчат заінтригував такий вид спорту, тому, можливо, за декілька років хтось з них вирішить пов’язати своє життя із софтболом чи бейсболом.

Крім того, заходи з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру були організовані та проведені і в інших населених пунктах області.

Останнє в медіа