Захід в рамках проекту #OlympicLab відбувся Харківському навчально-виховному комплексі № 179
12 Квітня 2018 Поділитися
Захід в рамках проекту #OlympicLab відбувся Харківському навчально-виховному комплексі № 179

Захід в рамках реалізації проекту НОК України #OlympicLab відбувся в спортивному залі Харківського навчально-виховного комплексу № 179. У 2018 році проект проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Разом зі 120 дітьми участь у ньому взяли майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, дворазова чемпіонка Європи з настільного тенісу, учасниця Олімпійських ігор 1988 року (Сеул) і 2000 року (Сідней). Неодноразова чемпіонка СРСР та України, Олена Ковтун,  майстер спорту України міжнародного класу із стрільби з лука, учасниця літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні, призер чемпіонату світу із стрільби з лука 2007 року, чемпіонка Європи із стрільби з луку 2010 року, член Виконавчого комітету Всесвітньої федерації стрільби з лука, член Національного олімпійського комітету України та Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України Вікторія Коваль,  директор ХНВК № 179 Діана Левітіна, головний спеціаліст управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Руслан Байрамов.

Олімпійці та гості свята провели для учнів комплексу  модуль проекту OlympicLab «Олімпійський чат», семінар щодо здорового способу життя та з історії олімпійського руху.

Діти отримали подарунки від прославлених спортсменів та гостей свята а також мали можливість поспілкуватися з олімпійцями та сфотографуватись на згадку.

Останнє в медіа