Сергій Бубка провів зустріч з представниками Посольства Японії у рамках підготовки до Олімпійських ігор-2020 у Токіо
13 Квітня 2018 Поділитися
Сергій Бубка провів зустріч з представниками Посольства Японії у рамках підготовки  до Олімпійських ігор-2020 у Токіо

13 квітня в Олімпійському домі відбулася робоча зустріч представників Національного олімпійського комітету України з представниками Посольства Японії в Україні.

У нараді взяв участь президент НОК України, член Виконавчого комітету МОК Сергій Бубка, який обговорив з помічником Посла Японії в Україні, третім Секретарем Посольства Шюнтаро Йошіно та координатором програми «Кусаноне» від Уряду Японії Павлом Котенком подальшу співпрацю.

Учасники зустрічі відзначили реалізацію співробітництва у рамках «Кусаноне», завдяки якій українські збірні отримали фінансову допомогу від Уряду Японії. Зокрема, було придбано спортивне обладнання для жіночої та чоловічої збірних зі спортивної гімнастики, а також міні-автобус для національної команди з художньої гімнастики. Планується, що успішне закінчення програми буде додатково відзначено на спеціальному урочистому заході наприкінці травня.

Співрозмовники обговорили подальше поглиблення можливої співпраці, реалізації інших спільних проектів, зокрема обміну досвідом – організації тренерських семінарів, майстер-класів відомих спортсменів тощо.

З урахуванням того, що наступні літні Олімпійські ігри відбуватимуться у 2020 році в японському Токіо, а також з огляду на те, що Національні олімпійські комітети України та Японії вже мають історію досить тривалого та плідного співробітництва, взаємодіючи в рамках підписаного меморандуму, на зустрічі обмінялися думками щодо можливого сприяння у підготовці української команди до найголовніших спортивних стартів чотириріччя, зокрема проведення навчально-тренувальних зборів на території Японії.

Сторони також домовилися організувати окрему зустріч, щоб детальніше обговорити можливе спрощення процедури оформлення віз для членів збірних команд України для проведення передолімпійських тренувальних зборів в Японії, а також для вболівальників української команди, що збираються відвідати Олімпійські ігри.

Останнє в медіа