Майстер-класи до Дня спорту у Маріуполі
16 Квітня 2018 Поділитися
Майстер-класи до Дня спорту у Маріуполі

12 квітня у рамках святкування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру у Маріуполі на базі ЗОШ №52 відбувся модуль всеукраїнського проекту НОК #OlympicLab — «Wellbeing — Обирай спорт!». У 2018 році проект проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

На спортивний захід запросили учнів 2-6 класів, серед яких були діти з інвалідністю, діти–переселенці та прихильники здорового способу життя.

Почесними гостями свята стали титуловані спортсмени Донеччини – почесний громадянин міста Маріуполь, п'ятиразовий призер літніх Паралімпійських ігор з плавання, багаторазовий чемпіон і рекордсмен Європи та світу Данило Чуфаров, а також семиразовий чемпіон світу з кікбоксінгу ISKA Олександр Олійник.

Борці ДЮСШ «Атлетик» демонстрували вправи з греко-римської боротьби та тайського боксу.

Під час показових виступів волонтер відділення НОК України в Донецькій області Андрій Матійченко розповів про ці види спорту та пояснив, які якості треба розвивати та які вправи виконувати, щоб досягнути гарної фізичної форми.

Вихованка циркової студії «Весела арена» Варвара Чернишова, продемонструвала номер циркової пластики.

Після майстер-класу на учасників чекали запитання олімпійської вікторини, а також спільне фотографування на згадку з уславленими спортсменами.

Також учасники отримали сувеніри від обласного відділення НОК України, міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та «Фонду розвитку спорту в Донецької області».

Останнє в медіа