Свято «Здоров’я – це найдорожче, що є у людини» на Харківщині
16 Квітня 2018 Поділитися
Свято «Здоров’я – це найдорожче, що є у людини» на Харківщині

На Харківщині за підтримки регіонального відділення НОК України продовжуються заходи з нагоди Міжнародного дня спорту, який світ відзначав 6 квітня.

За сприяння голови Барвінківської РДА Володимира Ромаха на спортивних майданчиках Барвінківської ДЮСШ відбулося спортивно-розважальне свято. Захід під гаслом «Здоров'я – це найдорожче, що є у людини», проводиться для того, щоб діти зрозуміли, яке місце здоров'я займає в їхньому житті.

Після урочистого відкриття заходу, спортивна зала наповнилась атмосферою справжнього азарту. Юнаки та дівчата 7-10 класів навчальних закладів району змагалися в наступних конкурсах: баскетбол (ведення м'яча на швидкість, кидки м'яча на точність, штрафні кидки за 1 хвилину), футбол (жонглювання м'ячем, ведення м'яча на швидкість, удари по м'ячу на точність), легка атлетика (човниковий біг, стрибки в довжину з місця, стрибки зі скакалкою), настільний теніс (комплекс гімнастичних вправ).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями за сприяння Служби дітей, молоді та спорту Барвінківської РДА. І, звичайно ж, зробили спільне фото у колі великої спортивної родини.

Останнє в медіа