У Хмельницькому вшанували наставника кадетської збірної з фехтування на шпагах
16 Квітня 2018 Поділитися
У Хмельницькому вшанували наставника кадетської збірної з фехтування на шпагах

За підсумками фехтувального сезону кадетська збірна команда України (дівчата 2001 року народження і молодші) після здобутого п’ятого місця на чемпіонаті Європи забезпечила собі перше місце в європейському рейтингу серед шпажисток.

Цикл етапів Кубка Європи серед кадеток стартував у вересні 2017 року і тривав до березня 2018 року, включивши в себе 9 змагань, у яких взяли участь 72 команди світу. Українки виступили на 8 етапах і набрали найбільшу суму очок — 288, за ними фінішували угорки (256 очок), третіми стали естонки (249 очок).

При цьому, збірна України тричі піднімалися на подіум (одне — друге і два — третіх призових місця) і ще 5 разів увійшла до вісімки кращих.

У складі збірної України у цей період на різних етапах виступали киянки Катерина Чорній, Анна Чернишова, Софі Шавіньї, львів'янка Дар'я Садова (вихованка Хмельницької ДЮСШ-2), харків'янка Анастасія Зеленцова, хмельничанка Єва Мазур та Марія Євдокімова з Дніпра.

Відділення НОК України у Хмельницький області висловило подяку наставнику команди, який безпосередньо готував команду до міжнародних змагань і перебував поряд на всіх турнірах. Це член регіонального відділення НОК, майстер спорту, суддя міжнародної категорії, керівник Хмельницького фехтувального клубу Юрій Мазур.

Старшим тренером кадетської (дівчата) збірної України з фехтування на шпагах Юрія Михайловича було призначено минулого року.

Останнє в медіа