«Хто ти, майбутній олімпієць?» на Чернігівщині
23 Квітня 2018 Поділитися
«Хто ти, майбутній олімпієць?» на Чернігівщині

Відділення НОК України у Чернігівській області спільно з Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 19 квітня провели фізкультурно-оздоровчий захід «Хто ти, майбутній олімпієць?» та всеукраїнський проект #OlympicLab у с. Киїнка. #OlympicLab - це проект НОК України, що у 2018 році проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Спочатку діти позмагалися у «Веселих стартах», участь у яких взяли 8 команд. Переможцями стали учні Ковпитської ЗОШ, друге місце зайняли учні Пакульської ЗОШ, третє — Редьківський НВК.

Потім головний спеціаліст відділення провів зі школярами теоретичну частину — всеукраїнський проект НОК #OlympicLab, один із модулів — «Історія олімпійського руху». Учні ознайомились з олімпійськими видами спорту, їхнім походженням. Школярам також розповіли про найвідоміших олімпійців Чернігівщини у різних видах спорту.

Усі учасники були нагороджені призами, кубками, медалями та дипломами від відділення НОК України в Чернігівській області та ЧОЦФЗН «Спорт для всіх».

Останнє в медіа