Волонтери Хмельницького долучаються до олімпійського руху
24 Квітня 2018 Поділитися
Волонтери Хмельницького долучаються до олімпійського руху

В рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що у 2018 році проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation, у Хмельницькому проведено заняття зі слухачами третього набору «Школи волонтерів міста».

Днями група слухачів школи волонтерів завітала в офіс обласного відділення НОК України, де відбулася зустріч з першим заступником голови відділення Віктором Флентіним.

На зустрічі присутні отримали інформацію щодо конкретних дій волонтерів у сприянні в проведенні форумів міжнародного та національного характеру, пов'язаних з організацією масових спортивних, культурних та інших заходів. Cеред них футбольне Євро-2012 та пісенне «Євробачення-2017» у Києві.

Віктор Володимирович ознайомив гостей зі світовим волонтерським рухом на зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані, розповів про особливості поводження волонтерів зі спортсменами з інвалідністю на Паралімпіаді.

Зупинився на висвітлені наймасштабніших вітчизняних пробігів, що набувають все більшої популярності і проводяться у людних місцях населених пунктів.

Слухачам було продемонстровано відеоролики пробігів: RUN 2016, що відбувся 10 вересня 2016 року, та в програмі Олімпійського дня 23 червня 2017 року у Хмельницькому, в яких були відображені конкретні дії волонтерів з Кооперативного торговельно-економічного інституту.

Потреба у волонтерах зростає, адже лише на Олімпіаді та Паралімпіаді в Токіо у 2020 році планується задіяти для благодійної діяльності 80 тисяч добровольців.

Слухачі отримали на згадку сувенірну олімпійську продукцію і запевнили, що будуть раді брати участь у масових спортивних заходах, ініційованих відділенням НОК, зокрема у пробізі 26 травня в Хмельницькому.

Останнє в медіа