Всеукраїнський проект #OlympicLab завітав до Черкаської школи
25 Квітня 2018 Поділитися
Всеукраїнський проект #OlympicLab завітав до Черкаської школи

Днями учням Черкаської загальноосвітньої школи № 7 представили всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.

З проектом до навчального закладу прийшли представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, зокрема секретар відділення Іван Урста, спеціаліст відділення Олександр Гнатенко.

В рамках проекту учнів ознайомили з олімпійськими цінностями. Під час теоретичної лекції дітям демонстрували презентації, відеофільми з олімпійської тематики.

З великим захватом та задоволенням школярі долучилися до знайомства з олімпійським рухом, його філософією, олімпійськими цінностями, історією розвитку олімпізму та Олімпійських ігор, сучасністю видів спорту. Також учнів ознайомили з олімпійським рухом на Черкащині та розповіли про здобутки місцевих олімпійців.

Слід відзначити, що діти активно долучилися до роботи та продемонстрували гарні знання зі спортивної тематики. По закінченні модулю тему зустрічі учні закріпили спортивною вікториною, за підсумками якої всіх учасників відзначили подарунками.

Також від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області школі передали комплект спортивних м'ячів.

Останнє в медіа