«DO like OLYMPIANS» в Івано-Франківську
26 Квітня 2018 Поділитися
«DO like OLYMPIANS» в Івано-Франківську

25 квітня до Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради завітав проект Національного олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS».

Участь у ньому взяли близько сорока дітей, які мали нагоду поспілкуватися, взяти участь у розминці та ознайомитись з особливостями боксу. А допоміг їм у цьому учасник Олімпійських ігор-2004, майстер спорту України міжнародного класу з боксу Віктор Поляков.

Віктор запропонував учасникам заходу виконати комплекс вправ, які є частиною розминки боксерів-професіоналів, що викликало у дітей захоплення та зацікавлення.

Продовжився захід цікавою бесідою про Олімпійські ігри від моменту їх зародження до сучасності. А підсумком цієї бесіди стало проведення олімпійської вікторини за результатами якої учасники були нагороджені спеціальними призами від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

Фінальною частиною заходу стала традиційна спільна фотосесія з усіма учасниками проекту НОК України «Do like OLYMPIANS».

Останнє в медіа