На Рівненщині визначили учасників всеукраїнського фіналу «Олімпійського лелеченяти»
27 Квітня 2018 Поділитися
На Рівненщині визначили учасників всеукраїнського фіналу «Олімпійського лелеченяти»

Вже дев’ять років поспіль під егідою Національного олімпійського комітету України в Рівненській області проводиться всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя», який передбачає проведення шкільних, районних, міських, обласних та всеукраїнського етапів. Не став винятком і 2018 рік. Так, нещодавно в навчально-виховному комплексі Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа №26 м. Рівного зустрілися 12 найсильніших команд області, щоб поборотися за путівку на фінал заходу.

Привітати учасників змагань прийшли начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський, голова відділення НОК України в Рівненській області, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, 42-разовий чемпіон України, учасник Олімпійських ігор-2000, а нині директор комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради Леонід Камлочук та декан факультету здоров'я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем'янчука, голова Відділення Олімпійської Академії України в Рівненській області Лідія Завацька.

Для дітей також провели акцію «Do like Olympians» («Роби, як олімпійці!»), яка дозволила їм вдосталь розім'ятися перед спортивною боротьбою. Традиційна програма заходу складалася з трьох етапів.

Під час презентації діти намагалися максимально творчо представити свою команду, школу та її спортивне життя. На суддів очікували хореографічні постановки, народні пісні адаптовані на сучасний лад, акробатичні трюки та багато іншого. Спортивний етап складався з комбінованої естафети, під час якої діти на швидкість проходили встановлені дистанції. При цьому вони використовували різноманітний спортивний інвентар. До освітньої частини увійшла «Олімпійська вікторина», де кожній команді потрібно було дати відповіді на понад сотню запитань, що стосувалися олімпійських видів спорту та успішних вітчизняних і закордонних спортсменів.

Традиційно головним фаворитом змагань була команда Рівненського НВК «Колегіум» - заклад є багаторазовим переможцем попередніх років. Навчальний заклад черговий раз підтвердив своє реноме, здобувши перші місця на всіх трьох етапах змагань і впевнено зайнявши найвище місце п'єдесталу перемоги. Саме вони згодом представлятимуть Рівненську область на всеукраїнському етапі.

Срібні нагороди вибороли діти з Вельбівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острозького району, а бронзу - учні Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради.

Завершилися змагання урочистим нагородженням, в ході якого всім переможцям та призерам були вручені дипломи, медалі, кубки, спортивний інвентар та література. А всі учасники змагань отримали сувеніри від dідділення НОК України в Рівненській області.

Допомогли в організації та проведенні змагань працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та волонтери – студенти Рівненського державного гуманітарного університету.

Останнє в медіа