#OlympicLab у черкаській школі
02 Травня 2018 Поділитися
#OlympicLab у черкаській школі

Учням Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 представили всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що у 2018 році проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

З проектом до навчального закладу завітали представники відділення НОК України у Черкаській області, зокрема секретар відділення Іван Урста, спеціаліст відділення Олександр Гнатенко та майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька.

В рамках проекту #OlympicLab для учнів провели модулі «Олімпійський чат» та «Навички лідерства». Учнів ознайомили зі стрільбою з лука. Софія Новіцька розповідала про лук, екіпірування лучника, технічні аспекти виду спорту, про тренування та змагання.

Також учням демонстрували відеоролики з виступами найкращих лучників світу. Велику увагу під час розмови сконцентрували на мотивації до занять спортом, адже кожна людина у своєму житті ставить перед собою певні цілі, яких вона хоче досягнути.

Гості також розповідали школярам про лідерські якості, розвиток особистості і самовдосконалення в спорті, про те, як ці риси можна використовувати в повсякденні, ділилися своєю спортивною історією.

Від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області навчальному закладу передали спортивний інвентар сувеніри з олімпійською символікою.

Останнє в медіа