Визначено переможця обласного фіналу змагань «Олімпійське лелеченя» на Львівщині
02 Травня 2018 Поділитися
Визначено переможця обласного фіналу змагань «Олімпійське лелеченя» на Львівщині

У Львові на стадіоні спортивного комплексу «Динамо» відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

За перемогу і право представляти Львівщину у Всеукраїнському фіналі змагалися близько 400 школярів - 30 шкільних команд, сформованих з 12-14 річних учнів. Усі вони стали переможцями районних (або у містах обласного підпорядкування) етапів змагань.

У програмі змагань була спортивна колова естафета, олімпійська вікторина та командний стрибок у довжину.

У напруженій боротьбі перемогу здобула Сокальська гімназія, друге місце – Львівський НВК ім. В. Симоненка, а третє – Миколаївська гімназія.

З рук голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського усі переможці та призери турніру отримали Кубки, медалі та цінні подарунки. Що цікаво, участь у відкритті змагань та церемонії нагородження взяли також титуловані олімпійці Львівщини: лучниця Катерина Палеха, гімнастка Віра Передерій, борчиня Юлія Ткач та гірськолижники Дмитро Мицак та Христина Опьола.

Нагадаємо, що мета заходу – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, організація змістовного дозвілля.

Останнє в медіа