У Дніпрі відбувся обласний фінал «Олімпійського лелеченяти»
03 Травня 2018 Поділитися
У Дніпрі відбувся обласний фінал «Олімпійського лелеченяти»

Фінал вже традиційно пройшов на базі Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, яке гостинно відкрило свої двері для кращих з кращих команд проекту НОК «Олімпійське лелеченя» на Дніпропетровщині.

На святі були присутні гості: виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення НОК Олександр Дювбаков, провідний спеціаліст обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Людмила Гут, діючі спортсмени Дніпропетровського вищого училища фізичної культури, заступники директора ДВУФК Володимир Маменко, Любов Куліш та Ігор Бері, стипендіат відділення НОК Алла Гриб та інші гості.

Також у гості завітав баскетбольний клуб «Дніпро-2» на чолі із старшим тренером, очільником збірної України U-18 Дмитром Марковим, а також обласна федерація флорболу, яка була представлена виконавчим директором Сергієм Мирошниченком.

Цього разу до суперфіналу обласних змагань «Олімпійського лелеченяти» вийшли шість найкращих команд. Жорсткий відбір, аби потрапити до обласного фіналу, подолали команди Дніпра, Кам’янського, Нікополя та семиразовий переможець проекту – команда Кам’янської школи. Крім них свої вміння презентували двоє новачків – Приміська школа Нікопольського району та Калинівська школа Широківського району.

У кожному з видів змагань йшла запекла боротьба. Так, у першому конкурсі «Вікторина» не було рівних дебютанту – Приміській ЗОШ Нікопольського району. Естафету з серйозним гандикапом виграли учні школи №23 міста Кам’янське. Отже, ситуація склалась таким чином, що перед останнім видом змагань – грою у волейбол, дві команди набрали однакову кількість балів. Це – Приміська ЗОШ та Кам’янська ЗОШ. Стало зрозуміло: хто переможе в цій грі, той отримає і загальну перемогу.

Зрештою, більшу вправність продемонстрували учні Приміської ЗОШ. Вони виграли волейбольний фінал доволі легко – 15:6, 15:8, отож заслужено здобули перемогу. Третіми фінішували представники школи №142 міста Дніпро. Вони набрали однакову кількість балів разом із одним із минулорічних фіналістів національних змагань – СЗШ №6 м. Нікополь, але перевершили суперників в естафеті, здобувши бронзу.

Виконавчий директор обласного осередку НОК Олександр Дювбаков, передав щирі вітання та цінні подарунки усім учасникам фінальних змагань від голови Дніпропетровського регіонального відділення НОК України – Андрія Павелка. Також кожна команда отримала спеціальні подарунки від партнерів заходу – мережі АЗС SKY та мовної школи London English School.

Тепер команда-переможець - Приміська школа Нікопольського району на чолі з учителем Андрієм Фініковським представить Дніпро у фіналі Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» у Києві.

Останнє в медіа