#OlympicLab крокує Рівненщиною
05 Травня 2018 Поділитися
#OlympicLab крокує Рівненщиною

За ініціативи Відділення НОК України в Рівненській області та за підтримки управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА і комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради відбувся модуль проекту #OlympicLab в Острозькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів. Тут навчаються діти з вадами слуху та мовлення. Це всеукраїнський проект НОК України, у 2018 році він проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

До них завітали заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, переможниця Дефлімпійських ігор-2017 року Катерина Шепелюк та майстер спорту України з кульової стрільби, тренер регіонального центру «Інваспорт» Олександр Філіпюк.

Гості підготували для учнів відеопрезентації в рамках модулю «Волонтерський рух», у яких розповіли про свої види спорту, їхні правила і особливості, залучення волонтерів до проведення спортивних заходів на місцевому і світовому рівнях та багато іншого.

Окрім теоретичної частини Олександр запропонував дітям спробувати свої сили в кульовій стрільбі. Під чітким контролем наставника усі присутні на заході мали можливість зробити кілька пострілів і власноруч переконатися у тому, що спортом може займатися кожен, потрібно лише мати бажання.

Останнє в медіа