На Черкащині продовжують змагатися в «Олімпійському лелеченяті»
05 Травня 2018 Поділитися
На Черкащині продовжують змагатися в «Олімпійському лелеченяті»

У місті Ватутіне Черкаської області в дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися міські змагання спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Цього року до заходу долучилися команди загальноосвітніх навчальних закладів: «Оліміпійці» (спеціалізована школа №1), «Позитив» (загальноосвітня школа №2), «Вікторія» (загальноосвітня школа №5), «Соколята» (загальноосвітня школа №6).

З привітальним словом до учасників звернулася завідувач сектору у справах сім'ї, дітей, молоді та спорту Валентина Дроздова, яка зазначила, що цей захід уже став традиційним, поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію, та побажала командам спортивного ентузіазму, проявити себе справжніми спортсменами, активно поборотися за звання кращих олімпійських лелеченят.

Команди змагалися у трьох конкурсних етапах. На першому - діти порадували глядачів яскравими та оригінальними презентаціями. Декламували вірші про спорт, виконували танці та акробатичні композиції.

На другому етапі учасники продемонстрували свої знання з історії олімпійського спорту та сучасного олімпійського руху. На третьому - змагались у різноманітних естафетах.

За результатами змагань І місце здобула команда «Соколята» загальноосвітньої школи №6, ІІ місце посіла команда «Позитив» загальноосвітньої школи № 2, ІІІ місце – команда «Олімпійці» спеціалізованої школи №1, ІV місце – команда «Вікторія» загальноосвітньої школи № 5.

Усі учасники змагань отримали заряд енергії, гарний настрій, позитивні емоції, а також були нагороджені грамотами та призами від виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Останнє в медіа