У Львові змагалися кращі шкільні команди Донеччини, Луганщини та Івано-Франківщини
07 Травня 2018 Поділитися
У Львові змагалися кращі шкільні команди Донеччини, Луганщини та Івано-Франківщини

З ініціативи відділення НОК України у Львівській області, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та за активної підтримки відповідних структур Донеччини, Луганщини та Івано-Франківщини, дружні контакти між якими тривають вже не перший рік, цими днями у Львові побували кращі шкільні команди цих областей.

Окрім нових знайомств та вражень, основною метою приїзду дитячих спортивних колективів – з поміж яких були команди загальноосвітніх шкіл з смт. Велика Новосілка (Великоновосілківський район Донецької області), м. Лисичанська (Луганська область) та с. Старий Лисець (Тисменицький район Івано-Франківської області) – була участь у телевізійному проекті «Шкільні батли» телеканалу «Перший Західний».

У спортивному залі обласної організації ФСТ «Динамо» діти мали можливість позмагатися у веселих естафетах зі шкільними дружинами Львівщини за програмою Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя», представити свій край і свою школу, визначити кращих в інтелектуальному конкурсі, познайомитися між собою й поспілкуватися з уславленими спортсменами Львівщини, отримати цікаві подарунки, й безумовно побувати на екскурсії Львовом.

До слова, на одну із зустрічей завітав призер «Ігор Нескорених», оборонець Луганського аеропорту, майстер спорту зі стрільби з лука Дмитро Сидорук.

Останнє в медіа