НОК Львівщини провів зарядку для дітей з лучником Дмитром Грачовим
11 Травня 2018 Поділитися
НОК Львівщини провів зарядку для дітей з лучником Дмитром Грачовим

Відомий український лучник, бронзовий призер афінської Олімпіади Дмитро Грачов провів ранкову зарядку для дітей. Захід був організований національним олімпійським комітетом України у Львівській області в рамках дитячого книжного форуму, що стартував у Львові.

«Дмитра Грачова діти впізнали не одразу. А це й не дивно, оскільки коли Дмитро виграв бронзову медаль Олімпійських ігор, багато з них ще не народилися. Незважаючи на це, вони швидко з ним знайшли спільну мову, отож зарядка, на якій також була присутньою учасниця олімпіади у Ліллехаммері Христина Опьола-Подгрушна, пройшла на одному диханні. Особливо цікавим для дітей виявився конкурс, переможці якого отримали подарунки від нашого комітету, - розповів Юрій Турянський, голова відділення НОК України у Львівській області.

Зарядка з зірковими олімпійцями також відбудеться у п'ятницю, 11 травня, та у суботу, 12 травня. Початок – 11:00 (вул. Коперника, 17). Планується участь у заході титулованих спортсменів та зірок спорту Львівщини.

Уже традиційно допомагатимуть в організації заходу студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Останнє в медіа