Олімпійський день у Миколаєві
15 Травня 2018 Поділитися
Олімпійський день у Миколаєві

12 травня в Миколаєві на вулиці Адміральській пройшов Олімпійський день. Це велике спортивне свято проводиться по всій планеті на відзначення дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), а його головна мета - пропаганда олімпійських цінностей.

Організатором заходу виступило відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області, за підтримки управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації та федерації легкої атлетики Миколаївської області.

На початку свята були відзначені миколаївські спортсмени, які здобули нагороди на міжнародних турнірах. А після концертних номерів у виконанні студентів коледжу культури і мистецтв головний суддя Анатолій Бугайов оголосив про початок забігів.

Загалом на старт вийшло близько тисячі миколаївців. Першими пробігли по Адміральській військові, представники влади, відомі спортсмени та тренери. Серед них Олімпійський чемпіон лижний акробат Олександр Абраменко, учасники Олімпійських ігор - боксер, начальник міськспортуправління Олег Машкін, гребці Марія Ралчева і Сергій Безуглий і багато інших.

У наступному забігу дистанцію подолали особи з інвалідністю. Далі настала черга найменших учасників - дітей-вихованців дитсадка. Ще в одному забігу взяли участь школярі.

Всі учасники забігів отримали пам'ятні подарунки від Національного олімпійського комітету, а також сертифікати, підписані очільником НОК України Сергієм Бубкою та президентом МОК Томасом Бахом.

Останнє в медіа