У Хмельницькому масовим пробігом вшанували пам'ять Олексія Бутовського
16 Травня 2018 Поділитися
У Хмельницькому масовим пробігом вшанували пам'ять Олексія Бутовського

На території Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького 12 травня було проведено масові забіги на дистанції 1000 і 3000 метрів.

Захід, на якому були присутні члени відділення НОК України та ФСТ "Динамо" в Хмельницькій області Віктор Флентін, Геннадій Домбровський, Олексій Слівінський, присвятили 180-річниці від дня народження Олексія Бутовського з Полтавщини - кадрового військового, генерал-лейтенанта, педагога, науковця, громадського діяча, члена першого складу Міжнародного олімпійського комітету.

Керівник академії запевнив, що прикордонники бігають добре, адже щотижня тренуються і тому мають хорошу спортивну підготовку. У квітні кросмени академії в черговий раз перемогли серед вищих навчальних закладів МВС України на чемпіонаті ФСТ "Динамо."

Окрім цього, він зазначив, що пропагування здорового способу життя - один із пріоритетних напрямків роботи навчального закладу.

«Загальновідомо, що здорова нація піднімає авторитет держави. Мета нашого масового пробігу – пропаганда здорового способу життя та патріотичне виховання молоді. Такі заходи стали для нас вже щорічною доброю традицією, в рамках якої ми маємо змогу оцінити рівень професійної підготовки персоналу академії», – зазначив перед стартом генерал-майор Олег Шинкарук.

Маршрут спортивно-масового заходу проходив на спеціально підготовленій для цього трасі, долаючи яку прикордонники змогли продемонструвати свої спортивні навички.

Першими кілометрову дистанцію успішно подолали ректор академії та його заступники разом із почесними гостями. Потім відбулося 63 забіги за участю військовослужбовців вишу. А нагороди змагань в окремих забігах розіграли найсильніші кросмени-курсанти, кращі з яких 15 травня на загальноакадемічному розводі були відзначені грамотами, медалями, літературою про Олексія Бутовського, наданих відділенням НОК України в Хмельницькій області.

До їх числа увійшли призери: 1. Ксенія Потапова, 2. Лідія Цнобіладзе, 3. Лілія Абрамець.

1.Олександр Марчук, 2. Олександр Ковальчук, 3. Дмитро Чабаненко.

Останнє в медіа