У Черкасах школярі долучилися до проекту Do like Olympians
17 Травня 2018 Поділитися
У Черкасах школярі долучилися до проекту Do like Olympians

Днями в Черкаській загальноосвітній школі №6 відбувся всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України Do like Olympian.

До учнів завітали спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, майстер спорту України із стрільби з лука Олександр Гнатенко, стипендіат відділення, майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька та майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної України Денис Нечипоренко.

Для школи гості вручили комплект спортивних м’ячів, скакалок та спеціалізовану олімпійську літературу, яка в подальшому допомагатиме в роботі вчителям фізичної культури.

В рамках проекту під керівництвом Дениса Нечипоренка для учнів провели активну розминку з використанням спеціально підібраних комплексних вправ. Розминка поступово перейшла у спортивні естафети, завдяки яким продовжили розігрів та підготовку учнів для участі у майстер-класі зі стрибків у висоту.

З великою зацікавленістю учні долучилися до такого випробування. Уважно та зосереджено школярі запам’ятовували елементи техніки стрибка у висоту, а після теоретичної частини всі до одного долучилися до практичного виконання вправи.

По завершенню заходу учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Останнє в медіа