Для львівських школярів провели боксерський майстер-клас в межах #OlympicLab
21 Травня 2018 Поділитися
Для львівських школярів провели боксерський майстер-клас в межах #OlympicLab

Цими днями на базі Львівської загальноосвітньої школи № 98 у спортивному клубі єдиноборств «Бастіон» відбувся всеукраїнський проект, започаткований НОК України, #OlympicLab. У 2018 році він проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

У рамках модуля «Здоровий спосіб життя» із учнями сьомих класів цієї школи поспілкувалася майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, стипендіат Національного олімпійського комітету України Вікторія Вірт-Гарасимович. Спортсменка презентувала відеофільм, розповіла школярам про свій вид спорту і на своєму прикладі закликала учнів до активного та здорового способу життя.

Також на заході були присутні вихованці СК «Ринг», які продемонстрували учням елементи технічної майстерності й провели показові поєдинки. Після завершення показових боїв Вікторія провела майстер-клас з навчання елементів боксу для присутніх школярів - усі бажаючі мали змогу спробувати себе у якості боксера, одягнути боксерські рукавички та застосувати окремі елементи техніки на боксерських грушах та лапах.

Після завершення заходу відбулася не менш захоплива фотосесія зі спортсменами, а найактивніші школярі отримали подарунки із символікою НОК України.

Останнє в медіа