Українці з золотими медалями чемпіонату Європи серед кадетів та ліцензіями на ЮОІ-2018
21 Травня 2018 Поділитися
Українці з золотими медалями чемпіонату Європи  серед кадетів та ліцензіями на ЮОІ-2018

В македонському Скоп’є завершилися змагання європейської першості зі спортивної боротьби серед кадетів.

На престижному турнірі юні спортсмени боролися не лише за медалі чемпіонату Європи, а й за перепустки на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри-2018.

Володарями двох золотих медалей в олімпійських вагових категоріях стали наші представники вільної боротьби – минулорічний бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів Владислав Остапенко (55 кг) та борчиня Оксана Чудик (65 кг). Саме перші сходинки на п'єдесталі пошани гарантували Владиславу та Оксані ліцензії на ІІІ ЮОІ, які у жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі.

Відзначимо, в Македонії українські «вільники» вибороли 10 медалей, серед них 7 медалей на рахунку наших дівчат. Такий успіх забезпечив українкам перше загальнокомандне місце.

Таким чином, на сьогоднішній день вже 22 українських спортсмени у 10-и видах спорту вже здобули почесне право представляти рідну країну в олімпійському Буенос-Айресі. З повним списком ліцензій можна ознайомитися за цим посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/youth-games/buenos-ayres-2018/olimpiyski-licenzii/

Нагадаємо, з 6 по 18 жовтня на Іграх змагатимуться 3998 юних атлетів з 206-ти країн Планети віком 15-18 років, які розіграють 1250 нагород у 32 видах спорту.

Останнє в медіа