В Івано-Франківську визначили переможця обласного фіналу «Олімпійського лелеченяти»
22 Травня 2018 Поділитися
В Івано-Франківську визначили переможця обласного фіналу «Олімпійського лелеченяти»

19 травня на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся обласний фінал всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Цьогоріч у фіналі взяли участь 169 дітей, які представляли 13 навчальних закладів області, зокрема: Богородчанська ЗОШ І-ІІІступенів №2, Яремчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Колінцівський навчально-виховний комплекс, Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням німецької мови, Яблунівський ліцей, Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського, Струпківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Калуська СШ І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови, Долинська СШ І-ІІІ ступенів №6, Верхньоясенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Верхнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Луківський навчально-виховний комплекс.

Суддівська колегія у своєму складі мала чимало учасників Олімпійських ігор від Прикарпаття у різні часи. Зокрема це - майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор-2008 у вправах на брусах Дарія Згоба, майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця Олімпійських ігор-2006, 2010 та 2014 Надія Діденко, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор-2016 Галина Облещук, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор-2004 та 2008 Ірина Шепетюк, учасник Олімпійських ігор-2004 майстер спорту України міжнародного класу з боксу Віктор Поляков.

Після урочистого відкриття, на якому окрім олімпійців був присутній голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, високий градус спортивної боротьби заполонив спортивні зали. Жодна команда, яка брала участь у фіналі, не хотіла поступатись і боролась за першість у кожному з чотирьох змагальних етапів.

На першому етапі команди, в оригінальний спосіб, представили свої команди. У цьому конкурсі переможцем стала команда Яблунівської ЗОШ.

У волейбольному турнірі 13 команд визначали переможця за олімпійською системою, де кращою стала Коломийська гімназія імені Михайла Грушевського.

Найбільш шумно у спортивній залі було у той час, коли команди змагалися у комбінованих естафетах. Переможцем цього етапу наших змагань стала команда Богородчанської ЗОШ №2.

Заключним конкурсом змагального дня була вікторина на знання олімпійської історії. Найвправнішою командою тут виявилася команда Яблунівської ЗОШ, яка у підсумку і стала переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», випередивши команду Богородчанської ЗОШ всього на 1 бал.

Останнє в медіа