У Житомирі визначили переможців обласного етапу «Олімпійського лелеченяти»
30 Травня 2018 Поділитися
У Житомирі визначили переможців обласного етапу «Олімпійського лелеченяти»

У Житомирі відбулися фінальні обласні змагання всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» у залік Спортивних ігор школярів Житомирщини.

Свято проводиться відділенням НОК України в Житомирській області спільно з управлінням сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України кожного навчального року.

На церемонії відкриття змагань команди привітали голова відділення НОК України в Житомирській області Олександр Оніщук, ректор ЖДУ ім. І. Франка Галина Киричук, заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту Сергій Козловець та начальник Житомирського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Зорнік.

Програма обласного етапу складалася з презентації команди, комбінованої естафети та вікторини. Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного Олімпійського Комітету – заохотити молодих людей всього світу до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.

Перше місце здобула команда з Коростеня, другими фініфшували учасники з Новогуйвинська (Житомирський район), третя сходинка за Коростишівською ОТГ.

Останнє в медіа