Наші «академісти» з ліцензією на ЮОІ-2018
30 Травня 2018 Поділитися
Наші «академісти» з ліцензією на ЮОІ-2018

У Франції завершився чемпіонат Європи з академічного веслування серед юніорів, на якому юні українці здобули дві медалі й путівку на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри-2018.

Звання чемпіонок Європи здобув наш жіночий екіпаж JW4+ у складі: Вікторія Нагорна, Світлана Скробало, Анастасія Устюжаніна, Катерина Устюжаніна разом із стерновою Яною Очеретяною.

«Бронза» на рахунку В'ячеслава Суглоби, Владислава Шмальдія, Даниїла Єгорова, Євгенія Чумака та стернового Дениса Дзюбинського, які фінішували третіми в заїздах екіпажів JM4+.

Володарем ліцензії на Юнацькі Олімпійські ігри, що в жовтні відбудуться в аргентинському Буенос-Айресі, став юний Ілля Карпов за підсумками заїздів чоловічих «одиночок».

Таким чином, на сьогоднішній день вже 24 українських спортсмени в 12-и видах спорту вже здобули почесне право представляти рідну країну в олімпійському Буенос-Айресі. З повним списком ліцензій можна ознайомитися за цим посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/youth-games/buenos-ayres-2018/olimpiyski-licenzii/

Нагадаємо, на Іграх змагатимуться 3998 юних атлетів з 206-ти країн Планети віком 15-18 років, які розіграють 241 комплект нагород у 32 видах спорту.

Останнє в медіа