На Олімпійському дні у Вінниці влаштували «спринт-батли» і провели лотерею
11 Червня 2018 Поділитися
На Олімпійському дні у Вінниці влаштували «спринт-батли» і провели лотерею

У Вінниці вже за доброю традицією провели Олімпійський день. Це захід, який присвячений річниці створення Міжнародного Олімпійського Комітету. Головним організатором свята спорту виступило відділення НОК України у Вінницькій області. Підтримали масовий захід спортуправління Вінницької ОДА, спорткомітет Вінницької міської ради і спонсори.

Спортивне свято на майдані «Водограй» розпочалося олімпійською зарядкою. Причому, найактивніші учасники отримали за свою старанність футболки. Спортсменів зі сцени привітали організатори та почесні гості. Серед них були голова відділення НОК України у Вінницькій області дворазовий срібний олімпійський призер (плавання) Павло Хникін, начальник спортуправління Вінницької ОДА срібний олімпійський призер (велоспорт) Сергій Чернявський, його заступник Олександр Олійник, почесний член НОК України Федір Новік, олімпійська чемпіонка (веслування) Інна Осипенко-Радомська, бронзова олімпійська призерка (веслування) Анна Балабанова.

– У Олімпійський день, коли мене оголошують перед масою людей і згадують про заслуги, бере ностальгія. Сподіваємося, що серед дітей-учасників забігу будуть майбутні олімпійці. Такі заходи допомагають зрозуміти батькам, що спорт потрібен їхнім дітям, – сказав Сергій Чернявський.

Масовий забіг проходив по алеям парку – до стадіону МДЮСШ № 1. У ньому взяли участь понад півтисячі спортсменів – в першу чергу молодь, а також ветерани спорту, олімпійці і усі охочі прихильники здорового способу життя.

Родзинкою Олімпійського дня стали перегони найкращих спринтерів міста на 60 метрів – «спринт-батл». У них взяли участь по 8 кращих легкоатлетів-чоловіків і жінок. Було за що боротися: чемпіони отримували сертифікати від спонсорів на 3 тисячі гривень, срібні призери – по 2 тисячі гривень, бронзові – по 1 тисячі.

Спостерігати за перегонами було цікаво, адже вони велися на вибування. У підсумку кращою серед жінок стала учасниця попередніх Олімпійських ігор Олена Яновська. Вона, хоча і бар'єристка за спеціалізацією, у гладкому бігу також не відстає. Кращим серед чоловіків став чемпіон України з естафетного бігу (4 по 400 метрів), неодноразовий чемпіон області Олександр Горобець.

– На чемпіонаті області з «гладкого бігу» я також перемагаю. Зараз була конкуренція, адже тут зібрані кращі спортсмени Вінниці, – прокоментувала Олена Яновська. – До наступної Олімпіади ще дуже багато часу. Але, звичайно, я хочу знову здобути ліцензію на неї.

Увінчала спортивне шоу лотерея, де були розіграні десятки призів: м'ячі, набори для тенісу, туристичні килимки тощо. Переможців визначали рандомним шляхом за підсумками номерів, які були отримані при реєстрації на забіг. Нагородження проводили Павло Хникін і Олена Яновська.

Павло Хникін підбив підсумки Олімпійського дня:

– Цього разу ми показали дітям справжній спринт-батл майстрів з гарними призами. Він сподобався і глядачам, і спонсорам. Можливо, наступного року ми розширимо географію учасників.

Останнє в медіа