У Києві відбулися змагання з легкоатлетичного кросу «Юний спартаківець»
11 Червня 2018 Поділитися
У Києві відбулися змагання з легкоатлетичного кросу «Юний спартаківець»

У столичному Парку «Партизанської слави» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, організатором яких виступили Київська міська організація ФСТ «Спартак» та Київське відділення НОК України.

Ці змагання присвячені відзначенню Олімпійського дня у Києві. Тож близько 100 юних киян зібрались на «Стежці здоров'я» у парку, щоб пробігти невеликі дистанції разом. На змаганнях були присутні керівники ФСТ «Спартак» і ветерани фізкультурно-спортивного і олімпійського руху. Серед них - голова КМО ФСТ «Спартак» Віктор Петриченко. А також заступник голови Київської міської організації ФСТ «Спартак», заслужений працівник фізичної культури та спорту України, суддя всесоюзної категорії Юрій Тумасов.

У заході взяли участь вихованці різних спортивних відділень ФСТ «Спартак»: дзюдо, художня гімнастика, спортивна боротьба, акробатика та інші. Захід спрямовано на об'єднання дітей та їхнє виховання на олімпійських цінностях та ідеалах. Переможці та призери отримали дипломи, медалі та подарунки від організаторів змагань.

Останнє в медіа