У Запоріжжі провели Олімпійський день
12 Червня 2018 Поділитися
У Запоріжжі провели Олімпійський день

Уже вдруге Запорізьке обласне відділення НОК України разом із управлінням молоді, фізичної культури та спорту, департаментом освіти та науки облдержадміністрації та департаментом спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради обрали Алею Трудової Слави місцем урочистого відкриття Олімпійського дня, що традиційно присвячений черговій річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету .

Участь у біговій програмі Олімпійського дня взяли відомі спортсмени, тренери, учні спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, представники «Інваспорту», аматори та ветерани фізичної культури і спорту.

З вітальним словом до учасників Олімпійського дня зверталися: голова Запорізького обласного відділення НОК України Володимир Лобанов, керуючий справами виконавчого комітету Запорізької обласної ради Володимир Подорожко; заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров; директор департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради Павло Бланк; начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталя Власова; директор Комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради Олексій Гацуля.

Також учасників вітала олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики Ольга Стражева.

Викладачі Запорізького національного університету Борис і Світлана Кокарєви блискуче керували розминкою, так необхідною для тих, хто готувався стартувати того дня. До речі, Борис Кокарєв є Президентом запорізької обласної федерації зі спортивної аеробіки та фітнесу, а його дружина Світлана - багаторазова чемпіонка і рекордсменка України в сучасному силовому фітнес-багатоборстві Strenflex.  Під музичний супровід учасники свята із завзяттям виконували запропоновані вправи.

А потім до своїх обов’язків приступила суддівська колегія на чолі з відомою бігункою Галиною Місірук - і розпочалися старти. Дошкільнят на бігових дистанціях змінили учні ДЮСШ, студентська молодь, а згодом дійшла черга й до підопічних обласного центру фізичної культури та спорту «Інваспорт». Завершували змагальну програму ветерани спорту.

Голова обласного відділення НОК України Володимир Лобанов не приховував задоволення, відзначивши, що проведення Олімпійського дня з кожним роком набуває обертів, збільшується кількість учасників, на новий рівень виходить організація цього заходу. Кожному учаснику щорічно надається унікальна можливість не тільки приєднатися до багатомільйонної армії прихильників здорового способу життя, а й хоча б на один день відчути себе справжнім олімпійцем.

Також Володимир Євгенович висловив  вдячність усім організаторам заходу, які доклали зусиль, аби Олімпійський день став по-справжньому масовим і  яскравим. До речі, нинішнього року в якості спонсорів залучилися: торгівельна марка «Вода «Родняна», яка безкоштовно забезпечувала учасників заходу питною водою, також приватне підприємство «Зябкін».

За традицією, переможці та призери кожного забігу отримували пам’ятні призи від Національного олімпійського комітету України, всі (понад тисячу) учасників – спеціальний Сертифікат за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та президента НОК України Сергія Бубки.

Зазначимо, що географія Олімпійського дня-2018 не обмежувалася лише обласним центром.

Останнє в медіа