Визначилися переможці всеукраїнських змагань з кульової стрільби «Юний динамівець-2018»
12 Червня 2018 Поділитися
Визначилися переможці всеукраїнських змагань з кульової стрільби «Юний динамівець-2018»

Упродовж 7-9 червня 2018 року в стрілецькому тирі "Динамо" у м. Львові тривав особисто-командний чемпіонат ФСТ "Динамо" України "Юний динамівець" зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших. Такі змагання відбулися за підтримки Національного олімпійського комітету України.

Під час урочистої церемонії відкриття учасників вітали: начальник відділу олімпійських видів спорту ФСТ «Динамо» України Володимир Губарєв; заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба; виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна; перший заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України Віктор Яцковець та юні представниці художньої гімнастики.

Позмагатися за нагороди прибуло 73 спортсмени із 10 команд: Львівської обласної організації, Дніпропетровської обласної організації, Вінницької обласної організації, Одеської обласної організації, Київської міської організації, Кіровоградської обласної організації, Миколаївської обласної організації, Чернігівської обласної організації, Запорізької обласної організації та Полтавської обласної організації.

У загальнокомандному заліку перемогу здобули такі юні динамівці:

1 місце - Одеська обласна організація

2 місце - Львівська обласна організація

3 місце - Вінницької обласної організації.

Серед кращих в індивідуальному заліку виявилися:

ПП-2 дівчата:

1 місце - Анастасія Колодяжна (Львівська)

2 місце - Ольга Вязнікова (Вінницька)

3 місце - Яна Чучмарьова (Львівська)

ПП-2 юнаки:

1 місце - Назарій-Орест Козій (Львівська)

2 місце - Віталій Скотніков (Дніпропетровська)

3 місце - Єгор Демчук (м. Київ).

ГП-4 дівчата:

1 місце - Яніна Крумм (Одеська)

2 місце - Софія Михайлюк (Одеська)

3 місце - Єлизавета Махно (м. Київ)

ГП-4 юнаки:

1 місце - Іван Ткаленко (Одеська)

2 місце - Олександр Стасюк (Вінницька)

3 місце - Максим Шевченко (Полтавська)

ПП-МІХ:

1 місце - м.Київ (Супрун Софія, Демчук Єгор)

2 місце - Львівська-1 (Чучмарьова Яна, Козій Назарій-Орест)

3 місце -Львівська-2 (Колодяжна Анастасія, Поліщук Володимир)

ГП-МІХ:

1 місце - Вінницька-1 (Волковська Анна, Бондарчук Вадим)

2 місце - Полтавська (Щербан Поліна, Шевченко Максим)

3 місце - Одеська-1 (Крумм Яніна, Ткаленко Іван)

ПП-2 дівчата, команди:

1 місце - Львівська (Колодяжна Анастасія, Чучмарьова Яна, Бас Віолета)

2 місце - Дніпропетровська (Антіпова Дар'я, Лівшиць Єлизавета, Яблонська Софія)

3 місце - Миколаївська (Стародуб Юлія, Данильченко Маргарита, Назаренко Вікторія)

ПП-2 юнаки, команди:

1 місце - Львівська (Козій Назарій-Орест, Поліщук Володимир, Коваль Максим)

2 місце - Дніпропетровська (Скотніков Віталій, Аль-Равашдех Азіз, Бондаренко Андрій)

3 місце - Кіровоградська (Копійка Роман, Олійник Олександр, Чумаченко Георгій)

ГП-4 дівчата, команди:

1 місце - Одеська (Крумм Яніна, Михайлюк Софія, Островська Валерія)

2 місце - Вінницька (Волковська Анна, Садовенко Антоніна, Добржанська Софія)

3 місце - м. Київ (Махно Єлизавета, Брусковська Анастасія, Кравченко Ліана)

ГП-4 юнаки, команди:

1 місце - Вінницька (Стасюк Олександр, Остапенко Олександр, Бондарчук Вадим)

2 місце - Одеська (Ткаленко Іван, Кроть Микита, Веселов Даниїло)

3 місце - м. Київ (Семицький Олександр, Гусєв Арсеній, Любченко Олексій).

Останнє в медіа