У Сумах відбувся чемпіонат України з лижоролерів серед ветеранів
13 Червня 2018 Поділитися
У Сумах відбувся чемпіонат України з лижоролерів серед ветеранів

Організаторами змагань стали Всеукраїнська спілка любителів лижних перегонів України та ії голова Тетяна Білоус. Підтримку також надавало Сумське відділення Національного олімпійського комітету. Гостем чемпіонату була Олена Петрова.

Змагання тривали два дні. Першого дня була представлена гонка з роздільним стартом, а другого дня спортсмени змагались у гонці з переслідуванням. Усього у змаганнях брали участь майже 50 учасників із 12 областей України. Переможці змагань визначались у вікових групах від 30 років та закінчуючи групою 80-84 роки.

Тож, у перший день змагань наймолодшим учасником був Дмитро Рєпка із Харкова, який посів перше місце на дистанції 10 км у віковій групі до 29 років.

Найчисельнішою була група вікової категорії 50-54 роки – 10 осіб. На десятикілометровій трасі перемогу отримав Юрій Гриньків з Івано-Франківська. А найстаршим учасником серед чоловіків був Анвік Згурскій у віковій категорії 85-89 років, з Київщини, що подолав трикілометрову трасу за 12 хв 20 с.

У жінок усього було 6 учасників, серед яких у віковій групі 50-54 роки перемогла Тетяна Білоус на дистанції 5км. Організатор цих змагань проїхала дистацію за 14 хв  01 сек.

У другий день змагань спортсмени змагалися вільним стилем у гонці переслідування на дистанції 10 км (жінки) та 15 км (чоллвіки). Серед чоловіків найкращий час показав у групі 30-34 роки – Олександр Дробін (Харків), а найкращою серед жінок була знов (група 50-54 роки) Тетяна Білоус (Суми). У групі з найстарших жінок - 80-84 роки – перемогла Анастасія Дойнікова (Полтавська область).

Призові місця особистої першості були нагороджені медалями мінмолодьспорту, дипломами та заохочувальними призами від Національного олімпійського комітету з олімпійською символікою.

Останнє в медіа