У Харкові визначили найкращого спортсмена та тренера за підсумками травня
14 Червня 2018 Поділитися
У Харкові визначили найкращого спортсмена та тренера за підсумками травня

У відділенні НОК України в Харківській області за участі членів комісії з визначення кращого спортсмена місяця, представників спортивної громадськості Харкова та Харківської області, спортивних журналістів відбулось засідання, де було визначено тих, хто отримав відзнаки регіону за підсумками травня.

За підсумками голосування, найкращим спортсменом обрано майстра спорту з фехтування Романа Свічкаря. А його наставника, заслуженого тренера України, Ірину Одокієнко названо найкращим тренером.

Свічкар разом з киянами Володимиром Станкевичем та Ігорем Рейзліним, а також Богданом Нікішиним з Дніпра успішно дійшли до півфіналу, здолавши збірну китайського Тайбея з рахунком 45:25, Німеччини - 42:31 та Китаю - 24:16. На жаль, потрапити до фіналу змагань українським шпажистам завадили угорці, які здобули перемогу - 23:21, та в підсумку стали переможцями цього етапу Кубка світу, здолавши у фіналі суперників з Південної Кореї.

У засіданні взяв участь голова відділення Віктор Христоєв. Це спільний проект управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації та відділення НОК України.

Останнє в медіа