У Львові завершився всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Олега Сазонова
14 Червня 2018 Поділитися
У Львові завершився всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Олега Сазонова

У Львові відбувся ІІІ турнір-меморіал з вільної та жіночої боротьби пам’яті заслуженого тренера України Олега Сазонова серед спортсменів 2005-2006 років народження.

У змаганнях взяли участь юні борці з Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської та Львівської областей України. За найвищі місця на п'єдесталі пошани змагалися понад 160 учасників.

На відкритті змагань учасників меморіалу Олега Сазонова привітали голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, голова ЛОО ФСТ Спартак» Віктор Первачук, директор СДЮШОР «Спартаківець» Ярослав Склярський, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім'як, начальник відділу спорту управління молоді та спорту ЛМР Оксана Пилипів та головний суддя змагань Ростислав Первачук.

Слід також відзначити вихованок Олега Сазонова, які взяли активну участь в організації та проведенні змагань: Тетяна Кіт (МСУМК), Тетяна Лавренчук (МСУМК), Марія та Оксана Лівач (МСУМК), Катерина Одинак (Домбровська, МСУ), Надія Первачук (МСУ) , Клементіна Кшивак (МСУ), Надія Кусяк (МСУ), Тетяна Міхеєва (МСУМК) та Антоніна Ковалева (Птицин, МСУ).

Чемпіони та призери змагань отримали пам'ятні подарунки від відділення НОК України у Львівській області.

Останнє в медіа