Олімпійський день знову об’єднує рівнян
14 Червня 2018 Поділитися
Олімпійський день знову об’єднує рівнян

Вже багато років поспіль на початку літа в парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбувається один з наймасштабніших спортивно-масових заходів – Олімпійський день. Свято проходить з ініціативи відділення НОК України в Рівненській області за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту та управління освіти Рівненського міськвиконкому, комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради та Федерації легкої атлетики Рівненської області.

Цього разу в заході взяли участь понад півтисячі рівнян і гостей міста, які люблять спорт, активний відпочинок та готові з самого ранку прокидатися і власним прикладом показувати, яким повинно бути рухове дозвілля.

Під час урочистого відкриття голова відділення НОК України в Рівненській області, директор КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Микола Петренчук вручив дипломи, кубки і призи начальнику управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Сергію Шевчуку за організацію і проведення обласного місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» та обласного фестивалю з велоспорту «Велодень» для всіх верств населення в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «ВелоУкраїна». Також до присутніх з вітальним словом звернулася учасниця Олімпійських ігор-2008 Катерина Фролова (Дікіджі).

Перед початком усіх спортивних стартів, була проведена акція «Do like Olympians» («Роби, як олімпійці»). Під час неї масову розминку для учасників провела відповідальний секретар відділення НОК України в Рівненській області Юлія Руда. Неподалік від сцени де відбувалися урочистості, для юних спортсменів організатори підготували безкоштовний пункт прокату та індивідуальні конкурси. Доки частина учасників вправлялася з різноманітним спортивним інвентарем, а молоді художники проявляли свої навички в конкурсі малюнку на асфальті, на легкоатлетичних доріжках відбувалася не менш активна боротьба за перемогу.

Кращими у своїх вікових категоріях стали: Валерія Козлюк (ДНЗ №20), Дмитро Савчук (ДНЗ №29), Вікторія Якімчук (ЗОШ №19), Іван Крисюк (ЗОШ №16), Ольга Машанєнкова («Центр надії»), Артем Матвійчук (ЗОШ №19), Олена Телесницька, Олексій Годунко («Технічний коледж НУВГП»), Ірина Дубинко (НУВГП), Микола Омерешко (НУВГП), Іван Коверза і майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор-1996 р. Людмила Шолопак (Кощей).

Традиційно свою дистанцію подолали і люди з інвалідністю. Всі учасники Олімпійського дня отримали пам'ятні дипломи та сувеніри від відділення НОК України в Рівненській області, а переможці були відзначені медалями та призами.

Останнє в медіа