Сергій Бубка з робочим візитом прибув на Полтавщину
14 Червня 2018 Поділитися

Сьогодні в Полтаві за участю президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки в Полтаві стартувала низка заходів, присвячених до 180-річчя з дня народження провісника сучасного олімпійського руху, видатного полтавчанина Олексія Дмитровича Бутовського.

В перший день робочого візиту керманича НОК під головуванням Володимира Ковальова відбулося засідання Комісії по зв'язках з осередками НОК, яке передувало проведенню Всеукраїнського семінару-наради за участю керівників усіх регіональних осередків Олімпійського комітету.

У роботі семінару взяли участь заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, віце-президенти НОК України Валерій Борзов та Ігор Гоцул, члени Виконкому НОК: президент Олімпійської академії України Марія Булатова, доктор педагогічних наук Володимир Платонов, голова Комісії атлетів НОК Олена Говорова, а такоє голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко.

Відзначимо, Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним заходом НОК України, починаючи з 2006 року, й проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм.

Під час відкриття семінару Сергій Бубка відзначив: «Для Національного олімпійського комітету діяльність його регіональних відділень залишається стратегічним напрямком, адже лише таким чином ми зможемо ефективно виконувати покладені на нас функції і успішно поширювати олімпійські цінності у всій країні. Зі свого боку, НОК максимально сприяє підтримці відділень, лише за останнє чотириріччя, надавши фінансової підтримки осередкам на загальну суму понад 9 млн. грн».

Він підкреслив, що наприкінці року добігає свого завершення «Програма розвитку олімпійського руху на 2015-2018 роки». Наразі ведеться розробка нової Програми на наступне чотириріччя й НОК з урахуванням вашого досвіду та знань чекає на конструктивні на пропозиції, цікаві думки, ідеї колег з регіонів.

«В майбутньому ми продовжимо реалізацію наших важливих соціально-освітніх олімпійських проектів, спрямованих на популяризацію олімпізму і здорового способу життя», - наголосив президент НОК, висловивши слова подяки представникам регіональних відділень та за активну та ефективну діяльність на містах.

На завтра, 15 червня, в Полтаві заплановані основні урочисті заходи з нагоди ювілею з дати народження Олексія Бутовського за участю керівництва Полтавщини, спортивної громадськості України і області.


Останнє в медіа