На Черкащині у розпалі «Олімпійське літо»
22 Червня 2018 Поділитися
На Черкащині у розпалі «Олімпійське літо»

Діти, що оздоровлюються в пришкільному таборі загальноосвітньої школи села Геронимівка Черкаського району, днями приймали всеукраїнський проект НОК України #OlympicLab, що у 2018 році проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.Зустріч провели в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей «Олімпійське літо». До маленьких відпочивальників завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Під час заходу дітям розповіли про один із модулів проекту, а саме про «Олімпійські цінності». З великим задоволенням та зацікавленням діти долучилися до діалогу із представниками відділення НОК та гуртом обговорили найцікавіші теми з історії олімпійського руху. Також взяли активну участь у спортивній вікторині на знання про Олімпійські ігри та цінності.

Активних учасників вікторини відзначили подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області. Пришкільному табору також привезли подарунки - передали комплект м'ячів.

Останнє в медіа