На Івано-Франківщині відбувся міжнародний турнір «Бойківські рукавички»
26 Червня 2018 Поділитися
На Івано-Франківщині відбувся міжнародний турнір «Бойківські рукавички»

З 21 по 23 червня в м. Долина, що на Бойківщині в Івано-Франківській області, пройшли міжнародні змагання з боксу "Бойківські рукавички".

Змагання відбулись за підтримки відділення НОК України в Івано-Франківській області, долинської міської ради, районної ради та районної адміністрації

У турнірі брали участь збірні команди Грузії, Киргизії, Молдавії і України. Змагання пройшли на високому рівні, спортивний зал Долинської спортивної школи був заповнений глядачами, які отримали задоволення від перегляду фінальних поєдинків між збірними командами Грузії та України.

У складі збірної команди України на ринг вийшли спортсмени Івано-Франківської області та Долини. Суддівська колегія (головний суддя - Петро Яцик, м. Стрий) визначила чемпіона та призерів міжнародного турніру: перше місце - Україна, друге - Грузія, третє - Киргизія, четверте - Молдова.

Також на урочистому відкритті змагань з вітальними словами виступили: голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін та майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник літніх Олімпійських Ігор в Афінах, стипендіат відділення НОК Віктор Поляков.

Останнє в медіа