У Черкасах відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука
26 Червня 2018 Поділитися
У Черкасах відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука

Днями в місті Черкаси відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука. З 13 до 18 червня лучники змагалися у стрільбі з олімпійського лука, а з 18 до 20 червня - з блочного лука.

Відбувся чемпіонат на спортивній базі Черкаської дитячо-юнацької спортивної школи «Дніпро 80». За нагороди в особистій та командній першості змагалися кращі лучники зі всієї країни.

На змаганнях з олімпійського лукка спортсмени визначали кращих у вправах: раунд – 1440 - стрільба на дистанції 90 метрів, 70 метрів, 50 метрів та 30 метрів 144 постріли, раунд 70 метрів + 70 метрів 72 постріли та в командах і змішаних командах у стрільбі на 70 метрів. Під час змагань із блочного лука спортсмени боролися у вправі стрільба на 50 метрів + 50 метрів, як в командах та змішаних командах, так і в особистій першості.

Переможців та призерів чемпіонату нагороджували віце-президент Федерації стрільби з лука Валерій Булко, заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Катерина Коваленко, відповідальний секретар відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста, начальник департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов. Гості побажали спортсменам влучних пострілів та гарних результатів.

Результати змагань з олімпійського луку

Особиста першість

Чоловіки: 1 місце - Борис Букатевич, 2 місце – Леонід Дікань, 3 місце – Валерій Мамонтов.

Жінки: 1 місце - Дар'я Павліченко, 2 місце - Софія Гнип, 3 місце - Жанна Наумова.

Командна першість

Чоловіки: 1 місце - Харківська -1 (Микита Кравчук, Віктор Рубан, Валерій Мамонтов. 2 місце - Чернівецька-1 (Іван Кожокарь, Владислав Черкез, Ігор Омельченко). 3 місце – Сумська-2 (Артем Овчинніков, Владислав Лесняк, Валентин Куций).

Жінки: 1 місце - Сумська -1 (Поліна Радіонова, Євгенія Чибісова, Ірина Хочина), 2 місце – Харківська-1 (Дар'я Павліченко, Катерина Дубровіна, Катерина Мазорчук), 3 місце – Чернівецька-1 (Лідія Січеннікова, Тетяна Дорохова, Євгенія Сосуленська.

Змішані команди

1 місце Чернівецька-1 (Лідія Січенікова, Іван Кожокарь), 2 місце -Сумська-1 (Поліна Радіонова, Микита Шишкін), 3 місце Львівська-1 (Вероніка Марченко, Маркіян Івашко).

Останнє в медіа