Бібліотечна система Хмельниччини поширює ідеї олімпізму
27 Червня 2018 Поділитися
Бібліотечна система Хмельниччини поширює ідеї олімпізму

Для підвищенням інтересу різних верств населення до спорту за ініціативи обласного відділення НОК України в Хмельницькій області бібліотекарі подільського краю долучилися до відзначення Міжнародного олімпійського дня та в середині червня активно висвітлювали олімпійський рух.

При цьому вони використовували переважно літературу та плакати, надані їм під час всеукраїнської акції НОК України «Олімпійська книга» в 2011-2018 роках, а також видання місцевих краєзнавців та фахівців сфери фізичної культури.

Зокрема, з 19 по 22 червня обласна універсальна наукова бібліотека щоденно організовувала олімпійський книжковий майданчик під відритим небом у сквері ім. Т. Шевченка. 22 червня провели флешмоб з оглядовою книжковою виставкою «На Олімпі українського спорту».

Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва теж активно сприяє поширенню серед молоді олімпійських принципів та формуванню здорового способу життя в юнацькому середовищі. У відділі читального залу для всіх користувачів діяла книжково-ілюстративна виставка «Світ спорту і спорт світу».

Зацікавлені містяни, беручи до рук прекрасні і змістовні книги, альбоми, журнали, змогли здійснити екскурс у витоки зародження Олімпійського руху, відшукати не лише цікаву і неочікувану, а й корисну та пізнавальну інформацію, зокрема про призерів Олімпійських, Паралімпійських, Юнацьких Олімпійських ігор, які представляли Хмельниччину на найпрестижніших міжнародних спортивних змаганнях.

Фахівці читального залу акцентували увагу всіх, хто зацікавився даною тематикою, на окремих періодичних виданнях, збірниках практичних порад щодо занять спортом та різними оздоровчими методиками.

А 23 червня у читальному залі центральної бібліотеки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи спортивний журналіст, заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницького області Віктор Флентін зустрівся з читачами та бібліотекарями міста.

Віктор Володимирович, як дослідник історії спорту на Поділлі, поділився своїми останніми інформаційними знахідками та розповів про нові досягнення хмельничан в олімпійських видах спорту.

На згаданій зустрічі читачі отримали сувенірну продукцію серії Olympic Day. Особливу популярність мала новинка – учнівський олімпійський щоденник, виданий з нагоди зимових Олімпійських ігор 2018 та Юнацьких Олімпійських ігор 2018. Він виконаний у формі спортивного міні-довідника з рубриками «Рецепт від чемпіона», «Урок гімнастики» та ін. і має на меті познайомити аудиторію школярів із ідеями олімпізму та відомими українськими олімпійцями.

Мета таких акцій не лише інформувати молодь про спортивні здобутки інших, але й мотивувати до занять спортом, до ведення здорового способу життя.

Останнє в медіа