Тернопільські студенти вирушили у сплав Дністром до Міжнародного олімпійського дня
02 Липня 2018 Поділитися
Тернопільські студенти вирушили у сплав Дністром до Міжнародного олімпійського дня

Остання декада червня ознаменувалась одинадцятим навчально-тренувальним сплавом річкою Дністер. Окрім студентів другого курсу та викладачів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка прийняли участь представники Тернопільського обласного відділення НОК України, регіонального відділення Олімпійської академії України.

Сплав був приурочений до святкування Міжнародного олімпійського дня, який в Тернополі відзначили 24 червня.

Протягом п'яти днів сплаву головою комісії з олімпійської освіти і культури Тернопільського обласного осередку НОК України Андрієм Огнистим, головою комісії спорт та навколишнє середовище Ігорем Клапоущаком, виконуючим обов'язки завідувача кафедри Теорії і методики олімпійського та професійного спорту Петром Ладикою проведено агітаційно-освітні акції «Олімпійські символи», «Ідеї олімпізму», «За чистий берег», «Олімпійська академія України» серед учасників сплаву та туристів (а їх кількість у цьому році значно зросла), які перебували в цей час на берегах Дністра.

Символічним є те, що сплав та всі акції відбувались під прапорами Національного олімпійського комітету України.

Провідною ідеєю заходу є виховання студентів на принципах моралі, чесності та гідності, з урахуванням універсальних та унікальних олімпійських цінностей, які є відкривають шляхи до здоров'я, фізичної витривалості та енергії.

Останнє в медіа