Рекордна кількість країн-учасниць завітають до Києва на юнацький чемпіонат світу зі стрибків у воду
04 Липня 2018 Поділитися
Рекордна кількість країн-учасниць завітають до Києва на юнацький чемпіонат світу зі стрибків у воду

З 22 по 29 липня столичний палац водних видів спорту «Ліко-арена» прийматиме найсильніших стрибунів у воду, які завітають на юнацький чемпіонат світу.

Напередодні в Києві відбулася прес-конференція, в якій взяли участь міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, віце-президент Національного олімпійського комітету України Ігор Гоцул, президент Федерації стрибків у воду, член Виконкому НОК Ігор Лисов, головний тренер збірної України зі стрибків у воду Тамара Токмачова, капітан юнацької збірної України зі стрибків у воду Софія Лискун.

Змагання такого рівня вперше будуть проходити в Україні і зберуть біля 500 учасників з 47 країн, що є максимальним представництвом на турнірі такого рангу. Загалом у світі стрибками у воду займаються у 52-х країнах.

Відзначимо, спортсмени не лише вестимуть боротьбу за нагороди планетарної першості, а й виборюватимуть ліцензії III літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018, які в жовтні пройдуть в аргентинському місті Буенос-Айресі.

Під час прес-конференції приємною новиною стало повідомлення від Ігоря Лисова, що найближчим часом Україна збирається знову подати заявку на проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду у 2019 році.

Нагадаємо, у минулому році в українській столиці на найвищому рівні була проведена континентальна першість, за підсумками якої наша збірна посіла перше загальнокомандне місце.

Останнє в медіа