В Одесі відбулися «Олімпійські старти»
04 Липня 2018 Поділитися
В Одесі відбулися «Олімпійські старти»

Обласна комунальна організація «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» завітала до дитячого оздоровчого табору «Юний залізничник» зі спортивною програмою «Олімпійські старти», що була приурочена до Міжнародного олімпійського дня.

Вихованці табору кожен рік є активними учасниками спортивних заходів організації. Вони готуються та з нетерпінням чекають на нові спортивні дійства.

160 дітей з 6 загонів швидко заповнили територію  для спортивного флешмобу. Вони активно та завзято виконували рухи під запальні пісні. Далі за командою діти вишикувалися на спортивні естафети. Участь взяли  усі діти з усіх загонів. Адже команди складалися з  12 осіб по 2 учасника від кожного загону.  У  кожній естафеті учасники мінялись.

Всього було проведено 7 комбінованих естафет з найрізноманітнішим інвентарем та перетягування канату. Протягом усього часу вболівальники активно підтримували своїх друзів кричалками, оплесками та танцями.

Наприкінці заходу учасники були нагороджені грамотами та призами від відділення НОК України в Одеській області та «Спорту для всіх».

Крім того в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Школа плавання» з дітьми та працівниками оздоровчочо табору проведено інструктаж з техніки безпеки та поведінки  на відкритих водоймах .

Останнє в медіа