Нові регіони Харківщини доєдналися до відзначення Олімпійського дня
04 Липня 2018 Поділитися
Нові регіони Харківщини доєдналися до відзначення Олімпійського дня

У Харківській області з ініціативи обласного відділення НОК України тривають урочистості з нагоди Олімпійського дня, який увесь світ відзначав 23 червня.

Нині до святкування доєднався Зміївський район Харківської області. Там пройшли урочисті лінійки, слайд-шоу «Історія олімпійського руху України», вікторина «Олімпійське сузір'я України», конкурс малюнків на асфальті «О спорт, ти - мир», спортивна естафета «Сильні, спортивні, умілі», спортивні ігри «Веселі старти», дружні зустрічі з настільного тенісу, футболу, волейболу, стрітболу, виховні бесіди з історії Олімпійських ігор, показові виступи вихованців відділень КЗ «Зміївська ДЮСШ» (боксу, тхеквандо, футболу, спортивних танців), флешмоб за участі учнів шкіл району та інші активності.

Заходи пройшли за участі та підтримки голів сільських, селищних рад та міської ради, депутатів сільських рад та Зміївської районної ради, тренерів та викладачів ДЮСШ. В активностях також взяли участь відомі атлети краю. Загальна кількість учасників – близько 5000 осіб.

Останнє в медіа