#ОlympicLab з яскравими фарбами у Запоріжжі
05 Липня 2018 Поділитися
#ОlympicLab з яскравими фарбами у Запоріжжі

У Запоріжжі представники ушу провели всеукраїнський проект НОК України #OlympicLab, який у 2018 році проходить за підтримку The Coca-Cola Foundation.

Гості завітали до біостанції-профілакторію Запорізького національного університету, де розташувався спортивний табір.

Цього разу у модулі «Здоровий спосіб життя» юні ушуїсти мали унікальну можливість не тільки приєднатися до багатомільйонної армії прихильників здорового способу життя, а й відчути себе справжніми олімпійцями.

З вітальним словом до присутніх звернулась Олімпійська чемпіонка Сеулу-88 зі спортивної гімнастики Ольга Стражева. Вона привітала юних спортсменів, дала поради щодо основ здорового способу життя та побажала успіху в підкоренні спортивних висот.

У гості до спортсменів також завітали головний спеціаліст регіонального відділення НОК Лариса Богомолова, президент Запорізької обласної федерації ушу Євген Шульга та стипендіат НОК України Діана Саварець.

Під час заходу були проведені різноманітні конкурси та спортивні естафети під керівництвом тренерського колективу Запорізької федерації ушу. Близько 80юних спортсменів змагалися за нагороди.

Наймолодші учасники заходу взяли участь у конкурсі на кращий малюнок на асфальті. Більш дорослі спортсмени визначали переможців у спортивних естафетах.

За активну участь у заході учасники проекту отримали олімпійські щоденники та сувеніри з олімпійською символікою від НОК України.

А закінчився захід веселим та яскравим святом Холі, у якому діти обсипалися яскравими фарбами. Тому це спортивне свято надовго залишиться у дитячих спогадах.

Останнє в медіа