В Івано-Франківську відбувся модуль #OlympicLab
06 Липня 2018 Поділитися
В Івано-Франківську відбувся модуль #OlympicLab

В Івано-Франківську на стадіоні обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся захід Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, що проходить за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Участь у заході взяли понад 90 дітей літнього творчого табору «Веселкове літо», які є вихованцями дитячого клубу «ТЕДІ».

Привітати учасників заходу прийшли голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор Неля Непорадна, працівники відділення – Володимир Антонець та Марія Чемерис.

Для реалізації #OlympicLab було обрано модуль  «Здоровий спосіб життя», в ході якого активно обговорювались його складові, а саме: правильне харчування в режимі дня, баланс фізичного навантаження та відпочинку, особиста гігієна тощо.

У процесі спілкування діти активно ділилися власними думками щодо ведення здорового способу життя, цікавились особливостями раціону спортсмена, який готується до Олімпійських змагань з різних видів спорту та легкої атлетики зокрема.

Неля Непорадна охоче відповідала на всі запитання, а по завершенні бесіди провела з дітками розминку під музичний супровід. Під час руханки учасники розучили та виконали комплекс вправ, який вони зможуть використовувати у подальшому житті.

Після загальної розминки в рамках знайомства з одним з видів легкої атлетики, а саме спринтерським бігом,  відбулися забіги на дистанції 50 м.

За підсумками заходу всі учасники та їхні наставники отримали пам’ятні подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України.

Останнє в медіа