Марафонський забіг та вікторини до Олімпійського дня на Харківщині
06 Липня 2018 Поділитися
Марафонський забіг та вікторини до Олімпійського дня на Харківщині

З метою пропагування здорового способу життя та відзначення Олімпійського дня у Краснограді, що на Харківщині, відбувся марафонський забіг, який стартував із Малої площі міста.

У заході взяли участь близько 200 бажаючих із місцевих установ та організацій. На урочистому відкритті очільник району Євген Третяков привітав присутніх та побажав вдалих стартів і перемог, міцного здоров'я та позитиву. Перед початком забігу на площу внесли Олімпійський вогонь, державний та Олімпійський прапори.

На фініші учасники марафону ділилися своїми враженнями. Забіг став справжнім олімпійським святом і подарував багато позитивних емоцій. Також відбулась Спартакіада державних службовців на локаціях для змагань з міні-футболу та настільного тенісу.

Також святкові заходи пройшли у Барвінківському районі, де, за ініціативи голови Барвінківської районної державної адміністрації Володимира Ромаха, в опорному закладі «Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» провели Олімпійський день.

Відбулися змагання з різних видів спорту, легкоатлетичні естафети, різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, спрямовані на поширення ідей олімпізму.

По закінченню змагань кожен учасник був нагороджений грамотами Національного олімпійського комітету.

Останнє в медіа